Birth Into Being Method - Level 1 with Monika Lipowska-Hajduk in Polish // PONOWNE NARODZINY - warsztat BIRTH INTO BEING Białystok - część I

 

"Nie jesteśmy naszą historią! Nie jesteśmy tym, co się z nami stało. 
Tak, to bardzo ważne, aby poznać naszą historię, aby zrozumieć, co stoi za siłą, która nas napędza, prowadzi. 
To bardzo ważne, aby zrozumieć, co rozpoczęło nasz zwyczaj oddawania naszej siły, bycia nieświadomym. 
Ale, w żadnym wypadku, nasza historia nie jest tym, kim jesteśmy! 
To, co przydarzyło się nam nie jest naszą prawdziwą tożsamością. Prawdziwa tożsamość jest w przestrzeni poza historią. 
Zbuduj most! 
Jest w świecie "TY", który/a masz historię.
To "TY" jest znacznie większe niż jakakolwiek historia, która ci się przydarza!
Elena Tonetti-Vladimirova

Jeśli szukasz głębszego zrozumienia swoich powtarzalnych wzorów zachowania reagowania, ale przede wszystkim chcesz dokonać zmiany, usunąć hamujące Cię przekonania, które oddalają Cię, od tego kim naprawdę jesteś...

Sposób, w jaki przychodzimy na świat i cały okres okołoporodowy istotnie wpływa na wszystkie sfery naszego życia i jakość jego doświadczania. To jaki mamy dostęp i jak korzystamy z naszej kreatywności jest odbiciem naszych przeżyć emocjonalnych we wczesnym okresie formatywnym (od poczęcia aż do końca pierwszego roku życia).
Warsztaty pomagają uzdrowić traumę narodzeniową, dostrzec i przetransformować ograniczające przekonania, które oprócz podświadomości, zapisane są również w ciele.
Warsztat (jako część z cyklu) pozwala uczestnikom uzdrowić własne początki poprzez „doświadczenie w ciele” bycia poczętym, dojrzewania 9 miesięcy ciąży i urodzenia się w miłości i ekstazie.
W bezpiecznej i pełnej wsparcia przestrzeni otwieramy się na odblokowanie naszej wrodzonej pamięci błogości.
W prostych, ale głębokich procesach przeprogramowujemy odcisk limbiczny narodzin i wczesnych lat - dotykając naszej strefy komfortu i docierając do naszej prawdziwej intencji. 

Pierwszy poziom warsztatu Birth Into Being wg metody Eleny Tonetti - Vladimirovej koncentruje się na naszych podstawowych przekonaniach na temat siebie, życia i miłości, które były rejestrowane podczas najbardziej pierwotnego okresu - od chwili swojego poczęcia aż do narodzin - naszym wejściu w świat.
Puszczanie starych opowieści i wierzeń, które zostały "nałożone" na Ciebie od innych i powracanie do prawdy, która najlepiej służy nam teraz, wychodzenie od mentalności "ofiary" do własnej mocy to piękna i transformująca sprawa.
Stworzymy przestrzeń, w której będziemy mieli możliwość uwolnienia się od tego co stare, co już nam nie służy.
W miejscu uwolnionych blokad, zrobimy miejsce na to, czego w obecnym momencie naszego życia pragniemy, potrzebujemy...
Zmiana jakiej doświadczymy daje nam dostęp do naszej wolnej woli. Jednak o sile tych zmian każdy zdecyduje sam w zależności od gotowości na nie.

Warsztaty Birth Into Being są otwarte dla kobiet i mężczyzn, rodziców, kobiet w ciąży. Zapewniają one bezpieczną, pełną miłości i nie oceniającą przestrzeń, żeby eksplorować kim jesteśmy i jaki jest na prawdę cel naszego bycia na Ziemi.

Warsztat ten przeznaczony jest dla każdego, kto gotowy jest do zneutralizowania traumy, jakiej doświadczył przy porodzie lub w okresie okołoporodowym.
Jest on dla wszystkich, którzy powtarzają wewnętrzne, emocjonalne wzory w obrębie własnej rodziny/pokolenia. 
Każdy, kto poszukuje trwałych, pozytywnych zmian dla siebie i swoich bliskich, może skorzystać z metody "Birth Into Being - Narodzin do Życia".
Dodatkowo dla kobiet/par zbliżających się do porodu, ta praca jest wspaniałym darem...
Ta praca przybliża nas do rodzenia samych siebie, naszych projektów i podążania naszą drogą. 

Jest to również bardzo holistyczny sposób przygotowania się do pięknego porodu i rodzicielstwa. Chociaż metoda ta nie promuje żadnego konkretnego rodzaju porodu, stwarza ona jednak okazję do podniesienia świadomości na temat istniejących opcji, z bardzo praktycznej perspektywy. Uczestnicy mają okazję do nawiązania bardzo solidnego, świadomego i potężnego połączenia z energiami narodzin/rodzenia. Ma to potem przełożenie w zdolności kobiety do rodzenia, tak, jak zaplanowała natura, wolnego od strachu i powikłań. W warsztacie mogą uczestniczyć pary.
Metoda Birth Into Being jest również bardzo korzystna dla położnych, douli, osób pracujących z kobietami w ciąży, tak żeby nie przenosiły własnych traum narodzeniowych i lęków na rodzące kobiety.
Przynosi też ogromne korzyści dla par zmagających się z niepłodnością, kobiet po traumatycznych wcześniejszych porodach, po poronieniach, lub osób, dotkniętych stratą bliskich osób.
Wspaniale przygotowuje do rodzenia nie tylko dzieci, ale też naszych projektów, realizacji marzeń, czy życia w zgodzie z własnym sercem i intuicją.

To okazja do doświadczenia idealnych dla każdego z nas narodzin. To przestrzeń na odnowienie połączenia ze źródłem, poczucie się kochanym i wspieranym, a tym samym uwolnienie w sobie uzdrawiającej siły.
To stworzenie nowego punktu odniesienia w naszym życiu.
Z tego miejsca możemy podejmować nowe decyzje, o sposobie, w jaki chcemy doświadczać naszego istnienia w świecie bezpieczeństwa, w świecie, w którym otwieramy się na miłość, czujemy się dobrze w naszym ciele, gdzie naszym naturalnym stanem jest błogość.

Warsztat ten jest początkiem cyklu 5 części.
Po ukończeniu wszystkich części, możesz uzyskać stopień certyfikacji, co uprawnia Cię do stosowania określonych technik pracy metodą Birth Into Being i prowadzenia warsztatów tą metodą. (szczegóły wkrótce - zainteresowanych całym cyklem warsztatów proszę o kontakt na maila: mama@szczesliwa-mama.pl).
Sami wybieramy w ilu częściach warsztatu chcemy wziąć udział. Każda z nich jest odrębną formą i przynosi konkretne rezultaty

Opinie uczestników warsztatów:
"Długo czekałam na cuda w moim życiu i teraz się dzieją:). Dziękuję Tobie za to, bo czuję jak wielki udział miała praca z tobą..."

„Była to dla mnie bardzo piękna, głęboka praca”.

"Pierwszy warsztat, po którym wprowadziłem zmiany w soje życie. I mam się z nimi dobrze:)))."

"Był to jeden z najlepszych warsztatów, na których byłem. Monika jest doskonałą osobą, ufam jej całkowicie. 
Czułem się w pełni wspierany i prowadzony. Polecam ten warsztat dla wszystkich." 

„Widzę świat inaczej.
Zmiany są subtelne, ale wyczuwalne, na poziomie postrzegania i zaufania. Spokoju i akceptacji.
Inne postrzeganie... Inne zaufanie do tego, co ma być... Co ma się stać. Do przyszłości niezależnie od tego, jaka będzie.
Tak, z całą mocą czuję, jak rodzę się na nowo. Nie walczę, skąd! Tyle lat czekałam, aby stać się gotową... I skoro się dzieje, to znaczy, że jestem gotowa. Że przyszedł ten czas”.

„Bardzo dziękuję za wsparcie, wysłuchanie i moc spokoju i radości jaka z Ciebie emanuje!
Warsztaty pomogły mi sobie przypomnieć, że każdy z Nas jest klejnotem ozdabiającym ten świat”.

„Na zawsze zapamiętam te warsztaty jako milowy krok w moim rozwoju osobistym.
Wiem, że nie wszystko udało się zmienić, ale wiem już że kierunek jaki obrałam jest dobry. Warsztaty wyciągnęły mnie z marazmu w moim rozwoju, ostatnio przeżywałam bardzo trudne chwile, a od warsztatów … Jest pięknie!
Czuję się lekka, wolna i zjednoczona w miłości z całym światem”.

„Jestem naprawdę szczęśliwy - niby nic, ale zmieniło się we mnie bardzo wiele”.

"Jestem już teraz bogata, odważna, śmiała, otwarta i po prostu szczęśliwa"...

Twórcą metody Birth Into Being (metody rekodingu, ponownych narodzin) jest Elena Tonetti-Vladimirova
(szczegóły: www.szczesliwa-mama.plwww.birthintobeing.com.pl).

Warsztat poprowadzi Monika Lipowska-Hajduk, Advanced Facilitator.
Więcej informacji o Monice i o metodzie Birth Into Being:www.birthintobeing.com.plwww.szczesliwa-mama.plhttps://birthintobeing.nationbuilder.com/monikalipowskahajduk

Szczegóły organizacyjne:
Termin: 30 maja 2015 roku 10.00-17.00
31 maja 2015 roku 10.00-16.00
Koszt: 350,00 zł/os., 650 zł/para
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące specyfiki warsztatu / warunków uczestnictwa prosimy o kontakt.

Zapraszamy serdecznie!

WHEN
May 30, 2015 at 10am - May 31, 2015
WHERE
Rozkwit Centrum Naturalnego Rodzicielstwa
ul Waryńskiego 6/6
Białystok
Poland
Google map and directions
CONTACT
Monika Lipowska-Hajduk · · +48509096046

Showing 1 reaction

Please check your e-mail for a link to activate your account.
  • Ricardo
    followed this page 2016-10-12 06:51:44 -0700