Birth into Being Level 1: Nesmen, Czech Republic with Tomas Morcinek

"Jaké by to bylo, kdyby tě ve tvém životě nic nedrželo zpět?"

Kurz transformačních technik zaměřený na zrození zralého dospělého v nás, našeho "vnitřního stařešiny". Techniky, které skrze dech, hraní rolí a imaginaci směřují právě k tomuto cíli. A protože nejvíce nás drží zpátky a ovlivňuji zkušenosti z raného dětství včetně našeho porodu, konkrétně se zaměříme na "přeprogramování" zážitku z příchodu na tento svět, na dětskou zkušenost s našimi rodiči a na nalezení harmonie mezi našimi vnitřními částmi. Nabídnuta bude i možnost individuální sesse před skupinou.

Kurz může přinést i silné emoce, ale těch negativních se budeme dotýkat jen na krátkou dobu. Smyslem nebude řešit minulost, co a proč bylo a zůstávat ve starých příbězích a bolestech. Cílem je skrze prožitek vybudovat novou, korektivní pozitivní zkušenost, aby náš nervový systém, nesoucí všechny staré křivdy, získal nový referenční bod, novou zkušenost, co to znamená být živý, být v kontaktu se svou vlastní silu a se svým srdcem.

Všechny naše zkušenosti včetně těch negativních jsou v nás otištěny a mají svůj význam, svou funkci v našem životě. K něčemu nám také slouží a nebývá proto snadné je opustit. Pokud ale cítíte, že už uzrál čas a jste rozhodnuti opustit staré pocity ublíženosti, postavit se na vlastní nohy a vzít svůj život do svých rukou, tento kurz vám pomůže udělat na vaší cestě další krok.

Kurz je vhodný pro kohokoliv, muže i ženy, které oslovuje hlavní záměr uvedený výše. Vhodný může být také pro páry nebo ženy, které se chystají mít děti, protože jak už bylo zmíněno výše, průběh porodu je ovlivňován nevyřešenými traumaty, jak u rodičky, tak u jejího partnera, pokud je porodu přítomen. A zpracování nevyřešeného předem může průběh porodu učinit hladším

Cena 2900 Kč. Cena zahrnuje ubytování a stravu. Možnost spolujízdy je možné hledat na stránkách Centra Nesměň.

8.-11.10.2015, začátek v 19 h, konec ve 13:30

Centrum Nesměň, Nesměň 85, 374 01 Ločenice

Kontakt: info@centrum-nesmen.cz , tel.  +420 603 207 273

http://www.centrum-nesmen.cz/kursy/43-Zrozeni-do-Byti-Tomas-Morcinek.htmlhttps://www.facebook.com/events/892793224144208/

 

WHEN
October 08, 2015 at 7pm - October 11, 2015
WHERE
Centrum Nesmen
Nesmen 85
Locenice 374 01
Czech Republic
Google map and directions

Showing 2 reactions

Please check your e-mail for a link to activate your account.